MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

poniedziałek, 15 grudnia 2014

MODA & SUKCES- I URODZINY MAGAZYNU.

MODA & SUKCES
- I URODZINY MAGAZYNU. 

Piątek 12.12.2014 był to wyjątkowy dzień i wieczór  dla Dagmary Solińskiej Redaktor Naczelnej Magazynu Moda & Sukces. Dagmara nie tylko obchodziła swoje imieniny , ale również świętowała I urodziny Magazynu oraz wydanie go w wersji papierowej To duże osiągnięcie i niemały sukces, aby w tak krótkim czasie osiągnąć zamierzony swój cel. Wielkie GRATULACJE. 


Galę poprowadziła  Dagmara Solińska oraz Jarosław Milner . Wspaniała para, wspaniały duet prowadzących. Zresztą mówiąc bez ogródek wspaniała impreza, pokazy mody,  oprawa muzyczna a także catering, niczego nie brakowało, a zaproszeni goście się nie nudzili. 
Myślę, że strach i stres był przed Galą, (wiem co to znaczy coś organizować), czy wszystko wyjdzie, czy goście dotrą i czy niczego nie braknie. Muszę Cię Droga Dagmaro uspokoić- wszystko się odbyło prawidłowo i z wielkim zaangażowaniem wszystkich obecnych. SUPER. 
Pod czas Gali odbyły się pokazy mody polskich projektantów oraz wręczenie nagród: Projektant Roku, Stylista Roku, Atelier Roku, Nagroda Specjalna Stylizacja Roku.
Na Gali oprócz doznań wizualnych można było również posłuchać pięknego śpiewu w wykonaniu sióstr Wacura ( Anna i Ewa). Na zakończenie zagrał i zaśpiewał zespół Tomka Luberta - z miłości do muzyki. W kategorii Projektant Roku 2014  wygrała Gosia Strojek, wg. Magazynu Moda & Sukces.


Stylistą Roku 2014 został : Konrad Fado.


W kat. Nagroda Specjalna Stylizacja Roku 2014 magazynu M & S otrzymała Ilona Falicjańska.


Nagroda specjalna powędrowała do Doroty Williams.


Atelier Roku został Butik Tomasz Olejniczak Tomaotomo 

Galeria zdjęć: 

Anna Piszczałka, Ilona Felicjańska Maciej Muszyński .

Jarosław Milner, Anna Piszczałka.
 Mima bags Maciej Muszyński, Dorota Williams.

Tomasz Lubert i jego zespół.
Siostry Wacura ( Anna i Ewa)


Moja stylizacja-  spódnica i bluzka- Galeria Larin www.facebook.com/galerialarin?fref=ts
Fryzura: Monika Pastuszka: www.facebook.com/monika.pastuszka.18


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz