MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

poniedziałek, 11 maja 2015

EVA MINGE W RADOMIU.

EVA MINGE W RADOMIU. 

Wczorajszy dzień, tj: 10.05.2015 był wyjątkowym dniem, na pewno dla ludzi, którzy kochają modą. Dla jednych to nic takiego, dla drugich to szczególna i wyjątkowa okazja by poznać i spotkać wyjątkową kobietą, projektantkę, kobietę sukcesu, która zrobiła olbrzymią karierę nie tylko w Polsce ale i z zagranicą. Przedstawiam Państwu EVĘ MINGE. 


 W niedzielę mogliśmy poczuć, oglądać i kupić modę, tzw. światową, ponieważ Eva Minge  w Radomiu w Galerii Słonecznej otworzyła swój butik FEMESTAGE EVA MINGE. Mam takie nieodparte


 wrażenie, że Pani Eva przetrze szlaki i kolejni projektanci będą u nas w Radomiu mieć swoje atelier. 

Wchodząc do butiku od razu na wejściu wydać klasę i elegancję. Wszystko starannie dobrane kolorystycznie, rozmieszczenie ubrań nie przypadkowa, wszystko przemyślane i na najwyższym poziomie. Jestem pod dużym wrażeniem nie tylko butiku, ale i samych ubrań. Jest to miejsce. gdzie każda z Pań bez względu na wiek coś dla siebie znajdzie. Od małolaty po przez kobietę biznesu a skończywszy na kobiecie dojrzałej Jest to butik, który nie uznaje przedziału wiekowego i to jest SUPER. Znajdziecie stroje i bardzo eleganckie na galę i uroczystości, ale również są kreacje, które swobodnie możecie ubrać na randkę, do znajomych, klubu czy na spacer. Wszystko znajduje się w jednym miejscu i dlatego zachwyca mnie uniwersalizm tego przepięknego butiku.  

Ubrania choć ekskluzywne, to na pewno na każdą kieszeń. 
Z czystym sumieniem POLECAM i zachęcam do kupowania pięknych kreacji od projektantki EWY MINGE w butiku FEMESTAGE Galeria Słoneczna - poziom 0. 
 Z blogerką modową Aleksandrą Siara, która prowadzi bloga: SECRET GARDEN.


 Mam i ja.


1 komentarz:

  1. O jakie ładne spotkanie ;) Zdjęcia świetne, tak jak i zakup ;)

    OdpowiedzUsuń