MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

poniedziałek, 1 grudnia 2014

KOMIKSOWE ZAPALNICZKI.

KOMIKSOWE ZAPALNICZKI BIC

 z nowymi rysunkami Andrzeja Mleczki!


Na niepowtarzalną kreskę i nieziemskich lotów humor Andrzeja Mleczki, rysownika słynącego z prac satyrycznych, zawsze można liczyć. Tak samo jak na niezawodne zapalniczki BIC, które gwarantują 3 000 identycznych płomieni od pierwszego do ostatniego odpalenia. Każda zapalniczka z limitowanej edycji BIC zaskakuje czymś nowym i jest oryginalnym gadżetem dla każdego!


         

Niezawodna kreska i niezawodne zapalniczki BIC!

Limitowana seria zapalniczek BIC z nowymi komiksami Andrzeja Mleczki na półkach sklepowych pojawi się w kwietniu. Polski karykaturzysta jest jak zwykle w świetnej formie, czyniąc tym samym z zapalniczki niepowtarzalny, kolekcjonerski i oryginalny gadżet.


Satyryczna dwunastka

W ubiegłym roku Andrzej Mleczko wraz z firmą BIC świętował 40-lecie pracy zawodowej. Z tej okazji w sprzedaży pojawiła się limitowana edycja zapalniczek BIC z najzabawniejszymi rysunkami satyryka. Miłośnicy odważnej kreski, humoru bez granic i oryginalnych dodatków mogą już zacierać ręce – do sprzedaży trafiło kolejnych dwanaście zapalniczek BIC z nowymi rysunkami Andrzeja Mleczki.


Satyra pełnym ogniem!

Ośmieszające i piętnujące wady ludzkie, uderzające w stereotypy i rozpalające (płomieniem od BIC!) zmysły. Czego jeszcze możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Będą pikantne sceny z życia małżeńskiego, damsko-męskie gagi, satyry na lekarzy i służbę zdrowia, podniebne psoty i rzecz o podatkach oraz iPhone’ach.

Wszystko to na bezpiecznych i niezawodnych zapalniczkach BIC – każda z nich przechodzi ponad 50 indywidualnych, automatycznych kontroli i spełnia lub przekracza wymagania określone w międzynarodowej normie bezpieczeństwa ISO 9994. Warto zgromadzić je wszystkie – zapalniczki z komiksami znanego rysownika stanowią wyjątkową i specjalną edycję zapalniczek BIC.

Cena rekomendowana: 3,99zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz