MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

wtorek, 23 lutego 2016

TOREBKA MINIATURKA- TREND WIOSNA LATO 2016

TOREBKA MINIATURKA
- TREND WIOSNA LATO 2016

Czy duże torby przestaną być modne? Czy zastąpią je małe, tzw. miniaturki? Cóż, ciężko przewidzieć... przyzwyczaiłyśmy się, że im większa torba, tym więcej rzeczy w niej mamy. Potrzebne lub nie potrzebne... nie, nie, zazwyczaj wszystkie bardzo potrzebne. Szczotka do włosów, obowiązkowa kosmetyczka i telefon, dokumenty, duży portfel, kalendarz a do tego masa innych potrzebnych przedmiotów bez których nie możemy się obejść. 


Znalezienie tego czego akurat szukamy w tym momencie


 doprowadza nas do szału!!! Dzwoni telefon, jak na złość nie widać, tylko gdzieś go słychać. Zanim go namacamy, to już przestaje dzwonić :( 
Dla niewtajemniczonych zdradzę pewną ciekawostkę, otóż damskiej torebce został postawiony pomnik.
 W torebce miniaturce będą tylko niezbędne rzeczy, bo tylko w niej tyle może się zmieścić. Telefon, plastikowe dokumenty i karty bankomatowe. Przy okazji zostaną odciążone plecy i jaki porządek w torebce, nie mówiąc o czasie wyjęcia a nie szukania czegokolwiek w niej, ale czy będziemy je nosić? Pewnie tylko na jakoś imprezę taneczną, tu sprawdzi się rewelacyjnie.
Torebkę miniaturkę nosimy na cienkim pasku przewieszoną na biodrach. Chanel pokazuje jak powinno się nosić taki rodzaj torebki. Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.vogue.com/fashion-shows/ 

5 komentarzy:

 1. U mnie to nie przejdzie bo sam portfel jest od nich większy :D A telefon, notes, chusteczki i miliardy innych rzeczy gdzie się zmieszczą? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawna torebeczka, zgadzam się idealna na impreze taneczną:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah fajna torebka :D
  http://welcome-in-our-world-mmalenka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę jednak tradycyjne torby, które pomieszczą mój stos rzeczy niezbędnych 😁

  OdpowiedzUsuń