MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

poniedziałek, 29 lutego 2016

OSCARY 2016

OSCARY 2016

Wielka Gala  OSCARY 2016 przeszła do historii. Każda stacja telewizyjna i radiowa na świecie transmitowała na żywo ceremonię wręczenia OSCARÓW. To wielkie wydarzenie i święto dla filmu  a co z a tym idzie również i dla mody. 
Cate Blanchett 


Wszyscy zachwycali się pięknymi kreacjami szytymi specjalnie na Galę. Często kreacje na czerwony dywan są zamawiane u projektanta na wiele tygodni wcześniej. Szczerze powiedziawszy mimo długiego czasu i dużego wysiłku nie każda gwiazda dobrze się prezentowała na Gali. Są więc wielkie "ohy  i achy" ale jest i "buuu" 

Przede wszystkim na pierwszym miejscu należy pogratulować wszystkim aktorom i aktorkom, którzy otrzymali statuetki za wybitne role filmowe, m.in.  Leonardo Di Caprio. W drugiej kolejności możemy  skupić się na kreacjach gwiazd, które "przemaszerowały po czerwonym dywanie". Niekwestionowaną gwiazdą, do której powędrowało najwięcej "achów" była Cate Blanchett w sukni "3D" w kwiaty od Armaniego, wielkie "buu" niestety dostała kostiumolożka Sandy Powell. 

Nie będę oceniała kreacji, chcę Wam jednak pokazać piękną biżuterię i dodatki którymi gwiazdy dopełniły swoje stylizacje. Dodatki miały za zadanie rzucać się w oczy, dlatego w większości z nich to była duża i błyszcząca biżuteria. 

5 komentarzy:

 1. Wielkie pierścionki to moja wielka miłość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bransoleta ,,Wąż,, świetna bardzo elegancka !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się najbardziej podoba ta łańcuchowa z dwoma wężami.

  OdpowiedzUsuń
 4. JA uwielbiam dużą biżuterię, może niekoniecznie srebro, ale duże gabaryty mnie frapują.

  OdpowiedzUsuń