MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

ŻÓŁTY I DZIURY

ŻÓŁTY I DZIURY

W ciepłe i słoneczne niedzielne po południe aż chce się wyjść z domu. Spacer w promieniach słońca wskazany, aby naładować baterie na cały następny tydzień.  Wszak nie od dziś wiemy, że słońce i kolor żółty to nie tylko życie ale i pogoda ducha. Moja stylizacja na spacer jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim ma cechy optymizmu- mam na sobie żółty sweterek. W moim ostatnim poście pisałam o kolorze żółtym, który w tym sezonie jest bardzo modny. Post na ten temat znajdziecie tutaj: http://fashionandstyle-emiliawrobel.blogspot.com/2016/04/soneczny-trend-czyli-kolor-zoty-w-roli.html#more Dzisiaj ode mnie propozycja stylizacji z kolorem żółtym oraz z modnymi spodniami w dziury.


GDZIE W TAKIEJ STYLIZACJI?
Stylówka idealna na wycieczkę do lasu i poza miasto, na zakupy oraz spotkanie ze znajomymi i rodziną. Wygoda i swoboda to jest to. :)

CO SIĘ DZIEJE Z SYLWETKĄ?
Kolor żółty należy od kolorów jasnych, co za tym idzie? Poszerza i dodaje objętości sylwetce. Spodnie są ciemniejsze lecz w dziury, więc i dół sylwetki również jest poszerzony. Na własne życzenia dodałam sobie trochę objętości, ale przy rozmiarze 34- 36 od czasu do czasu mogę sobie na to pozwolić ;)

Galeria zdjęć:


OPIS STYLIZACJI:
1. Bluzka: Mohito
1. Spodnie: Stradivarius
3. Kurtka: Reserved
4. Buty: Kari
5. Okulary i torebka: New Yorker. 

3 komentarze: