MOTTO.

"Moda przemija, styl pozostaje" Coco Chanel.

środa, 23 marca 2016

PAMELA ANDERSON DLA MARKI MISSGUIDED

PAMELA ANDERSON DLA MARKI MISSGUIDED


Wszystkie kobiety chciały mieć figurę i usta jak ona, o piersiach nie wspomnę. Miliony facetów za nią się oglądało i kochało. Plakaty z jej podobizną wisiały w każdym męskim pokoju, garażu i w samochodzie, każdy miał kasetę video z jej filmem (w latach 90 nie było DVD). 
Czy pamiętacie jeszcze gwiazdę lat 90 Pamelę Anderson? Kojarzycie w jakim kultowym filmie grała i dlaczego nazywano ją seks bombą? Jesteście ciekawi, co teraz porabia?

Po kolei odpowiem na wszystkie pytania.


Krótka biografia:
Pamela Anderson urodziła się 1 lipca 1967 roku (49 lat)  w Kandzie, w małym miasteczku Ladysmith na wyspie Vancouver. Była pierwszym dzieckiem urodzonym w dniu stuletniej rocznicy powstania Kanady, za co jej rodzice zostali uhonorowani odznaczeniem państwowym. 
W wieku 21 lat Pamela w raz z grupką znajomych wybrała się na mecz futbollu. Podczas przerwy na telebimie ukazała się piękna twarz Pameli, od tego momentu zaczęła się jej kariera w show biznesie. W niedługim czasie po meczu dostała wiele ofert współpracy. Jedną z nich była sesja na okładkę do Playboya.  Kulminacyjnym momentem jej kariery była rola filmowa seksownej ratowniczki C.J. w "Słonecznym patrolu". Powiększyła sobie piersi i oprócz ładnej buzi, duży biust był jej znakiem rozpoznawczym. 
Po zakończeniu filmu Pamela zagrała jeszcze w kilku innych produkcjach i w międzyczasie wyszła 4 razy za mąż. 
Teraz Pamela dała się wszystkim przypomnieć biorąc udział w sesji zdjęciowej dla brytyjskiej marki MISSGUIDED. Czy Pamela dzięki tej sesji wróci "do gry" i trafi na pierwsze strony gazet? Zobaczymy...  

SESJA ZDJĘCIOWA PAMELI ANDERSON DLA MARKI MISSGUIDED
Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji FotografówFORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”
Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

1 komentarz:

  1. Piękna jak zawsze :) robi to co sprawia jej przyjemność i o to wlasnie chodzi!

    OdpowiedzUsuń